Janod, Zestaw kreatywny do zdrapywania - Księżniczki (J07893)

Janod
Janod, Zestaw kreatywny do zdrapywania - Księżniczki (J07893)
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2021-12-02)
Sugerowana cena
83,70 PLN
Nasza cena
60,21 PLN
Oszczędzasz 29%

Zestaw kreatywny "Do zdrapywania - Księżniczki" francuskiej marki JANOD zawiera 8 plansz z solidnego kartonu, przedstawiających księżniczki w różnych sytuacjach, m.in. na balu, podczas jazdy konnej oraz na pałacowych schodach. Obrazki są pokryte jednobarwną warstwą wierzchnią z konturami elementów, które ukazują się stopniowo w efekcie jej zdrapywania.
 
Do zestawu dołączony jest plastikowy patyczek. Zdrapywanie to dla dziecka długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej, wyciszającej zabawy, a gotowe dzieła mogą stać się wspaniałą dekoracją dziecięcego pokoju. Zestaw zaprojektowano we Francji we współpracy z francuską grupą mediową i wydawniczą Hachette. Zapakowany jest w stylowe kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.
 
Kreatywne zestawy z linii ART&CRAFT podzielone są na 3 kategorie: stempelki, zestawy kreatywne i zeszyty kreatywne – każda z nich odpowiada potrzebom poznawczym i manualnym dziecka na kolejnych etapach rozwoju i dostosowana jest do wieku małego twórcy.
 
Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć – składać, kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.
 
Wiek: 5+

Szczegóły

  • Format: op. 22 x 2 x 26 cm
  • Tytuł: Janod, Zestaw kreatywny do zdrapywania - Księżniczki (J07893)
    Producent: Janod
    Kod paskowy: 3700217378936
    Format: op. 22 x 2 x 26 cm

    Recenzje