Janod, Zestaw kreatywny do zdrapywania - Maski karnawałowe (J07890)

Janod
Janod, Zestaw kreatywny do zdrapywania - Maski karnawałowe (J07890)
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
51,00 PLN
Nasza cena
36,69 PLN
Oszczędzasz 29%

Zestaw kreatywny "Do zdrapywania - Maski karnawałowe" francuskiej marki JANOD zawiera 5 masek z solidnego kartonu – indiańską, wenecką, indyjskiego kota, sowy oraz jednorożca.

Maski są czarne, jedynie z kolorowymi konturami elementów, które ukazują się stopniowo w efekcie zdrapywania wierzchniej warstwy. Do zestawu dołączony jest plastikowy patyczek do zdrapywania. Zdrapywanie to dla dziecka długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej, wyciszającej zabawy, a gotowe maski można nosić jako przebranie lub zrobić z nich wspaniałą dekorację dziecięcego pokoju.
 
Zestaw zaprojektowano we Francji we współpracy z francuską grupą mediową i wydawniczą Hachette. Zapakowany jest w stylowe kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.
 
Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć – składać, kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.

Wiek: 5+
 

Szczegóły

  • Format: op. 22 x 0,2 x 26 cm
  • Tytuł: Janod, Zestaw kreatywny do zdrapywania - Maski karnawałowe (J07890)
    Producent: Janod
    Kod paskowy: 3700217378905
    Format: op. 22 x 0,2 x 26 cm

    Recenzje