Ambi Pur Air, odświeżacz powietrza w sprayu - Ocean Mist, 2 x 300 ml

Ambi Pur
Ambi Pur Air, odświeżacz powietrza w sprayu - Ocean Mist, 2 x 300 ml
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
32,70 PLN
Nasza cena
23,04 PLN
Oszczędzasz 30%

Domowy odświeżacz powietrza Ambi Pur ze specjalną technologią Odourclear oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając świeżą, delikatną woń.

Zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek. Zakochaj się w tym pełnym wdzięku zapachu i stwórz w swoim domu błogą atmosferę spokoju. W przeciwieństwie do innych domowych odświeżaczy powietrza, które jedynie maskują nieprzyjemne zapachy, Ambi Pur w pełni oczyszcza powietrze, dzięki czemu Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią.

Większość domowych odświeżaczy powietrza zawiera niebezpieczny gaz, podczas gdy ten używany w produktach Ambi Pur to w 100% naturalny gaz nośny: azot. Ambi Pur to powiew świeżości, który usuwa nawet najbardziej uporczywe, nieprzyjemne zapachy; pozostawia w powietrzu delikatną, świeżą woń, dzięki której Twój dom pachnie jak nowy – każdego dnia.

Sięgnij po pełną gamę produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin lub do samochodu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3volution, które eliminują nieprzyjemne zapachy nieprzerwanie przez okres aż do 90 dni.

Szczegóły

Tytuł: Ambi Pur Air, odświeżacz powietrza w sprayu - Ocean Mist, 2 x 300 ml
Producent: Ambi Pur
Kod paskowy: 8001090067890

Recenzje