Ambi Pur, odświeżacz do tkanin w sprayu - Spring Awakening, 500 ml

Ambi Pur
Ambi Pur, odświeżacz do tkanin w sprayu - Spring Awakening, 500 ml
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
24,10 PLN
Nasza cena
21,94 PLN
Oszczędzasz 9%

Odświeżacz do tkanin w sprayu Ambi Pur z technologią OdourClear oczyszcza materiały z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając świeżą, delikatną woń.

Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany naturalną wiosenną świeżością Lenora. Odświeżacze do tkanin Ambi Pur to podmuch świeżości dla tkanin, które ciężko wyczyścić, takich jak obicia mebli, zasłony czy dywany. Każdego dnia tkaniny w Twoim domu absorbują uporczywe, nieprzyjemne zapachy, które są następnie stopniowo uwalniane z powrotem do powietrza. Dzięki nowej, wyjątkowej technologii OdourClear eliminującej przykrą woń, odświeżacz Ambi Pur oczyszcza tkaniny z nawet najbardziej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów i sprawia, że Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią.

Sięgnij po pełną gamę produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią OdourClear, takich jak odświeżacze powietrza do pomieszczeń lub samochodu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution, które usuwają nieprzyjemne zapachy nieprzerwanie przez okres aż do 90 dni.

Szczegóły

Tytuł: Ambi Pur, odświeżacz do tkanin w sprayu - Spring Awakening, 500 ml
Producent: Ambi Pur
Kod paskowy: 8001090567567

Recenzje