Ambi Pur 3Volution, wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza - Gold Orchid, 20ml

Ambi Pur
Ambi Pur 3Volution, wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza - Gold Orchid, 20ml
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
24,80 PLN
Nasza cena
20,47 PLN
Oszczędzasz 18%

Wkłady do odświeżacza powietrza Ambi Pur 3Volution z technologią OdourClear nieustannie oczyszczają powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 90 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na najniższym ustawieniu).

Odkryj subtelność zapachu Gold Orchid – unikalnej kompozycji egzotycznych kwiatów, w której orchidee reprezentują delikatną równowagę i harmonię natury. Zakochaj się w tym pełnym wdzięku zapachu i stwórz w swoim domu błogą atmosferę spokoju. Przy zwykłych elektrycznych odświeżaczach powietrza szybko przyzwyczajamy się do otaczających nas zapachów, przez co z czasem przestajemy je czuć. Odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution rozwiązują ten problem, co 45 minut automatycznie zmieniając 1 z 3 wysokiej jakości zapachów, dając efekt nieprzerwanej świeżości.

Używaj wkładów Ambi Pur 3Volution tylko z urządzeniami Ambi Pur 3Volution, sprzedawanymi oddzielnie, aby wypełnić swój dom świeżością i zapachem, który będziesz czuć dzień po dniu i tydzień po tygodniu. Jeśli chcesz poczuć natychmiastową świeżość, sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią OdourClear, takich jak odświeżacze do tkanin lub odświeżacze powietrza do pomieszczeń i samochodu.

Szczegóły

Tytuł: Ambi Pur 3Volution, wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza - Gold Orchid, 20ml
Producent: Ambi Pur
Kod paskowy: 8001841922690

Recenzje