Angielski w praktyce opiekuna osób starszych, chorych i niepełnosprawnych
PZWL Wydawnictwo Lekarskie

Wysyłka:
1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
Nasza cena
121,14 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 114,85 zł
Książka-samouczek łączy w sobie cechy podręcznika szkolnego, rozmówek oraz słownika tematycznego. Zawiera zwroty, polecenia i pytania, które będą przydane w codziennej praktyce zawodowej opiekuna medycznego w porozumiewaniu się z pacjentem anglojęzycznym. Publikacja może być wykorzystana zarówno do nauczania języka pod kierunkiem nauczyciela, jak i do samodzielnej nauki.
Układ książki pozwala na szybkie nawiązanie komunikacji językowej. Indeks najważniejszych wyrażeń i czynności ułatwia wyszukanie potrzebnych angielskich słów i wyrażeń, a podana w nawiasach uproszczona transkrypcja fonetyczna umożliwia naukę ich wymowy.
Publikacja adresowana jest do osób kształcących się w zawodzie opiekuna medycznego oraz praktyków. Jest również napisana z myślą o wszystkich, którzy chcą podjąć pracę w krajach anglojęzycznych lub na co dzień, w życiu zawodowym, mają do czynienia z językiem angielskim z tej dziedziny i pragną usystematyzować oraz utrwalić dotychczas zdobytą wiedzę.
Kraj produkcji: PL
Producent:
PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o.
ul. G. Daimlera 2
02-460 Warszawa (PL)
tel: 22 695 48 15
email: recepcja@pwn.pl
Szczegóły
Autor: Anna W. Kierczak
Wydawnictwo: PZWL Wydawnictwo Lekarskie
ISBN: 9788320047394
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 660
Format: 14.5x20.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.78 kg
Recenzje
Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:
Aplikacja 2010 Prawo karne
Testy IV
Testy IV
Wolters Kluwer
Biała Masajka
Świat Książki
Płatki na wietrze
SWIAT KSIAZKI
Rewolucja w wychowaniu (OT)
SWIAT KSIAZKI