Ambi Pur 3Volution, elektryczny odświeżacz powietrza, zestaw startowy - Spring Awakening, 20 ml

Ambi Pur
Ambi Pur 3Volution, elektryczny odświeżacz powietrza, zestaw startowy - Spring Awakening, 20 ml
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
34,19 PLN
Nasza cena
24,08 PLN
Oszczędzasz 30%

Ambi Pur 3Volution Spring Awakening nieustannie eliminuje nieprzyjemne zapachy, przełączając pomiędzy trzema uzupełniającymi się zapachami w celu zapewnienia świeżości, która nie ustaje.

Wystarcza na 90 dni (w przypadku stosowania 12 godzin dziennie na niskim poziomie).

Odkryj piękno Spring Awakening teraz z podwójnym efektem w porównaniu z naszymi standardowymi produktami: Wzmocniony zapach, który dokładniej wypełnia Twój pokój aromatem. Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany naturalną wiosenną świeżością Lenora. Pozwól, aby ten delikatny i świeży zapach wprowadził spokojny nastrój. Przy zwykłych elektrycznych odświeżaczach powietrza szybko przyzwyczajamy się do otaczających nas zapachów, przez co z czasem przestajemy je czuć. Odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution dają efekt nieprzerwanej świeżości, automatycznie zmieniając co 45 minut jeden z trzech uzupełniających się, wysokiej jakości zapachów.

Używaj wkładów Ambi Pur 3Volution z elektrycznym dyfuzorem 3Volution, aby wypełnić swój dom świeżością i zapachem, który będziesz czuć dzień po dniu i tydzień po tygodniu. 3Volution pozwala również dostosować poziom intensywności zapachu, pomagając Ci stworzyć upragniony nastrój, kiedy tylko zechcesz.

Szczegóły

Tytuł: Ambi Pur 3Volution, elektryczny odświeżacz powietrza, zestaw startowy - Spring Awakening, 20 ml
Producent: Ambi Pur
Kod paskowy: 8001841125985

Recenzje